"Monaco" nusileido "Lorient", o kupinas aistrų mačas tarp "Lyon" ir "Marseille" baigėsi lygiosiomis

Šį vakarą baigėsi šeštasis Prancūzijos pirmenybių turas.

Praėjusio sezono bronzos medalininkai "Monaco" futbolininkai ir toliau buksuoja - šįkart Leonardo Jardimo auklėtiniai namie pralaimėjo "Lorient" klubui. Nepaisant to, kad šeimininkams buvo pavykę panaikinti dviejų įvarčių persvarą, pergalę sužaidus beveik valandą vis dėlto pavyko išplėšti Benjaminui Moukandjo.

Tuo tarpu "Saint-Etienne" vienuolikė namie užtikrintai rezultatu 2-0 nugalėjo "Nantes" bei pakilo į trečiąją vietą.

Vakarinis mačas buvo kupinas aistrų - Marselio "Stade Velodrome" susirinkę sirgaliai nuo pat pradžių nerimo ir mėtė daiktus į "Lyon" klubo žaidėjus. Jų pagrindinis taikinys - anksčiau "Marseille" klubo simboliu buvęs Mathieu Valbuena, tačiau po sezono Rusijoje persikėlęs į varžovų gretas.

Aistruoliai buvo nepatenkinti ir teisėjo sprendimais - iš pradžių šis 25-ąją minutę skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį pirmuoju savo įvarčiu šį sezoną pavertė Alexandre'as Lacazette'as. Vėliau už pražangą prieš minėtąjį Valbuena iš aikštės buvo pašalintas Romainas Alessandrini.

Galiausiai mačas buvo penkiolikai minučių sustabdytas. Panašu, jog pertrauka tikrai padėjo "Marseille", nes jie sugebėjo išlyginti rezultatą net rungtyniaudami dešimtyje. Tai padarė iš "Manchester City" pasiskolintas gynėjas Karimas Rekikas.

Mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rezultatai:

"Bordeaux" 1 - 1 "Toulouse"

"Monaco" 2 - 3 "Lorient"

"Saint-Etienne" 2 - 0 "Nantes"

"Marseille" 1 - 1 "Lyon"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos