"Monaco" iškovojo triuškinančią pergalę, "Lyon" ir "Marseille" dvikovoje - lygiosios (VIDEO)

Šiandien baigėsi 22-asis "Ligue 1" pirmenybių turas. Sužaisti dar trys susitikimai.

Antrąją poziciją iš laikinai į ją pakilusio "Nice" susigrąžino "Monaco" klubas, namuose nesunkiai įveikęs dėl išlikimo kovojantį "Toulouse". Leonardo Jardimo auklėtinius jau pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Bernardo Silva bei Fabio Coentrao, o baudinio nerealizavus Wissamui Ben Yedderiui, psichologinis šeimininkų pranašumas dar labiau išaugo.

Antrojoje mačo dalyje pergalę įtvirtino Guido Carrillo bei Helderis Costa.

Verta paminėti, kad Prancūzijos pirmenybėse "Monaco" per pastaruosius 16 mačų patyrė vos vieną nesėkmę, tačiau nuo 19 vietoje esančio šio vakaro varžovo jį skiria mažiau taškų nei nuo lyderio "Paris Saint-Germain".

"Saint-Etienne" vienuolikė nepasinaudojo proga aplenkti PSG klubo sutriuškinto "Angers" ir svečiuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Reims" nepaisant to, kad po Jeano-Christophe'o Bahebecko įvarčio pirmavo.

Šeimininkams tašką iškovojo 89-ąją minutę lygybę atstatęs Aissa Mandi.

Labiausiai lauktoje vakaro akistatoje tarp turnyrinės lentelės kaimynų "Lyon" bei "Marseille" irgi užfiksuotos lygiosios. Čia viskas vyko panašiai - į priekį sužaidus kiek daugiau nei valandą po Remy Cabella tikslaus smūgio išsiveržė svečiai iš uostamiesčio.

Vis dėlto, 79-ąją minutę tašką Liono klubui išplėšė Corentinas Tolisso. 

Tiesa, "Lyon" sirgaliai iš šių rungtynių veikiausiai tikėjosi daugiau, nes ekipa dominavo aikštėje, kontroliavo kamuolį net 67 proc. žaidybinio laiko ir atliko žymiai daugiau smūgių į vartus.

Rezultatai:

"Monaco" 4 - 0 "Toulouse"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8247539" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Reims" 1 - 1 "Saint-Etienne"

"Lyon" 1 - 1 "Marseille"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8247753" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->