"Monaco" ir "Lyon" pasiekė pergales svečiuose (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo 13-asis Prancūzijos pirmenybių turas.

Rezultatyviausia pirmenybių ekipa "Monaco" įmušė dar tris įvarčius į "Lorient" vartus ir bent laikinai gali džiaugtis pakilusi į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Tiesa, šiame mače viskas nebuvo taip lengva, kaip atrodo iš rezultato - svečiuose žaidusius Leonardo Jardimo auklėtinius Radamelis Falcao į priekį išvedė tik sužaidus daugiau nei valandą.

Visgi, "Lorient" po šio smūgio neatsitiesė ir jau po kelių minučių Thomasas Lemaras pasižymėjo iš baudos smūgio, o Gabrielis Boschilia mačo pabaigoje persvarą pavertė triuškinančia.

Kitame susitikime "Lyon" futbolininkai taip pat išvykoje palaužė "Lille". Čia vienintelį susitikimo įvartį jau trečiąją minutę įmušė Maxwellas Cornet ir sirgaliai beveik 90 likusių minučių stebėjo žaidimą be tikslių smūgių.

Liono komanda pergalės dėka pakilo į ketvirtąją poziciją.

Rezultatai:

"Lorient" 0 - 3 "Monaco"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9909712" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Lille" 0 - 1 "Lyon"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos