"Monaco" į "Montpellier" vartus įmušė net šešis įvarčius (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo dešimtasis Prancūzijos pirmenybių turas. Vieninteliame penktadienio mače susigrūmė "Monaco" bei "Montpellier" vienuolikės.

Svečius iš Monpeljė puikiai baudos smūgį realizavęs Ryadas Boudebouzas į priekį išvedė jau dešimtąją minutę ir taip pareiškė, kad dvikovos favoritams lengva nebus.

Visgi, tuomet Monako ekipa perėmė iniciatyvą ir sužaidus daugiau nei pusvalandį šansu pasižymėti nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Radamelis Falcao. Jau antrojo kėlinio pradžioje įvartį galva pelnė Kylianas Mbappe ir rezultatas tapo 2-1 šeimininkų naudai.

"Montpellier" dar nepasidavė ir 11 metrų baudinį 61-ąją minutę realizavo tas pats Boudebouzas. Nepaisant šio smūgio, rezultatas greitai tapo 3-2, nes pasižymėjo gynėjas Jemersonas. Kiek vėliau dar vieną tikslų smūgį galva pridėjo po keitimo pasirodęs Valere Germainas, o praėjus minutei svečių vartininko klaidą įvarčiu pavertė ir Thomasas Lemaras.

Negana to, jog persvara jau buvo triuškinanti, mačo pabaigoje šeštąjį "Monaco" įvartį įmušė Adama Traore.

Šios pergalės dėka rezultatyviausia "Ligue 1" komanda dar labiau pasigerino įvarčių santykį ir bent laikinai priartėjo prie lyderio "Nice".

"Monaco" 6 - 2 "Montpellier"
[0-1] 10' Ryad Boudebouz
[1-1] 36' Radamel Falcao (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 49' Kylian Mbappe Lottin
[2-2] 61' Ryad Boudebouz
[3-2] 64' Jemerson
[4-2] 75' Valere Germain
[5-2] 76' Thomas Lemar