M.Neueris: "Ballon d'Or" nelaimėsiu, nes L.Messi ir C.Ronaldo - prekiniai ženklai

Vokietijos rinktinės ir Miucheno "Bayern" vartininkas Manuelis Neueris džiaugiasi, kad yra tarp trijų pretendentų į "Auksinio kamuolio" apdovanojimą, tačiau pabrėžia, kad jis turi mažai šansų dėl Lionelio Messi ir Cristiano Ronaldo vardo visame pasaulyje.

M.Neueris yra apibūdinamas kaip vartininko pozicijos revulicionierius. Jam kartu su Vokietijos rinktine pavyko laimėti pasaulio čempionatą, tačiau pagrindiniai kandidatai į 2014 metų geriausio futbolininko apdovanojimą yra L.Messi ir C.Ronaldo, kurie gali pasigirti įspūdinga individualia statistika.

"Aš didžiuojuosi, kad esu pretendentas į "Auksinį kamuolį", - vienam Vokietijos laikraščių pasakojo vartų sargas. - Kiti du kandidatai yra labai svarbūs prekiniai ženklai ir dėl šios priežasties, manau, kad jie turi pranašumą".

Taip pat M.Neueris tvirtina, kad kitais metais su "Bayern" klubu jie žada šturmuoti UEFA Čempionų lygą, kurios finalas įvyks Vokietijoje.

"2012 metais praleidome šansą laimėti Čempionų lygą savo mieste. Tačiau už tai norime atsigriebti ir bandysime trofėjų laimėti savo šalyje", - pridūrė vokietis.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...