M.Jablano debiutas pažymėtas "Sūduvos" pralaimėjimu Pavlodaro klubui

Marijampolės „Sūduva“ pralaimėjo ir trečiąsias draugiškas rungtynes pasiruošimo stovykloje Turkijoje. Lietuvos komanda nusileido Pavlodaro „Irtyšiui“ (Kazachstanas) minimalia persvara 0:1 (0:1).

Suvalkiečių ekipoje debiutavo gynėjas Miljanas Jablanas. Peržiūroje dalyvaujantis patyręs serbas žaidė visas rungtynes.

Mačas mūsų šalies komandai prasidėjo labai nesėkmingai. Jau 6-ą minutę kamuolį po varžovų perdavimo iš krašto galva į savo vartus nukreipė Vaidas Slavickas.

Kėlinio viduryje puikią progą išlyginti rezultatą turėjo Predragas Pavlovičius, tačiau saugo smūgį atrėmė patikimai sužaidęs „Irtyšiaus“ vartininkas.

Po pertraukos „Sūduva“ sukūrė tik vieną įvarčiu virsti galėjusį momentą prie Kazachstano komandos vartų. 58-ą minutę po Nermino Jamako ir Andro Švrljugos pradėtos atakos, ją apmaudžiai netiksliu smūgiu iš kelių metrų užbaigė Tomas Radzinevičius.

„Sūduva“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: I.Kardumas, V.Slavickas, M.Jablanas, A.Jankauskas (75 min V.Baranovskis), A.Švrljuga, P.Janušauskas, N.Jamakas, P.Pavlovičius (75 min. M.Šoblinskas), E.Veliulis (68 min. M.Činikas), A.Kecapas, T.Radzinevičius (70 min. K.Laukžemis).

„Sūduva“ Turkijoje sužaidė trejas rungtynes ir visas jas pralaimėjo minimalia persvara. Arčiausiai pergalės marijampoliečiai buvo dvikovoje prieš Jerevano „Alaškert“, bet, pirmieji įmušę įvartį, pergalės savo rankose neišlaikė.

Rytoj Marijampolės komanda jau turėtų grįžti į Lietuvą, kur tęs pasiruošimą artėjančiam 2016 m. „SMScredit.lt A lygos“ čempionatui.