Milane - C. Baccos hat-trickas ir atremtas baudinys, Peskaroje - "Napoli" lygiosios (VIDEO)

Pirmajame Italijos čempionato ture netrūko itin intriguojančių akistatų. Jau pirmojoje, vykusioje Milane, intriga laikėsi iki pat paskutiniųjų sekundžių.

Carloso Baccos hat-tricko dėka “Milan” ekipa sužaidus kiek daugiau nei valandą prieš “Torino” pirmavo rezultatu 3-1, tačiau mačo pabaigoje persvarą sušvelnino Daniele Baselli, o antrąją geltoną kortelę užsidirbus Gabrieliui Palettai, Andrea Belotti stojo mušti 11 metrų baudinio.

Visgi, šį atlaikė jaunasis šeimininkų vartininkas Gianluigi Donnarumma ir Vicenzo Montella galėjo džiaugtis sėkmingu debiutu prie “rossoneri” vairo. Be to, jis įvyko prieš pernai iš šio klubo atleistą Sinišą Mihajlovičių.

Kitas “madų sostinės” klubas “Inter” kiek netikėtai svečiuose 0-2 nusileido Veronos “Chievo”, kuriam abu įvarčius pelnė Valteris Birsa.

Tuo tarpu pernai sidabrą iškovojęs “Napoli” vos išsigelbėjo prieš čempionato naujoką “Pescara”, nes po pirmojo kėlinio atsilikinėjo dviem įvarčiais.

Visgi, antrojo kėlinio viduryje dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas. Belgas leido Pietų Italijos komandai išplėšti tašką, bet laiko pelnyti dar bent vieną įvartį buvo pakankamai. To padaryti Maurizio Sarri kariauna nesugebėjo.

Taip pat neįtikėtinai intriguojančios rungtynės vyko Bergame, kur vietos “Atalanta” po itin atkaklios kovos rezultatu 4-3 pralaimėjo Romos “Lazio”.

Svečiai iš sostinės čia po pirmojo kėlinio pirmavo net 3-0, bet “Atalanta” po dviejų Franck Yannicko Kessie įvarčių buvo sugebėjęs priartėti. Romos futbolininkų laimei, jų pergalę įtvirtino Danilo Cataldi.

“Milan” 3 – 2 “Torino”
[1-0] 39’ Carlos Bacca
[1-1] 48’ Andrea Belotti
[2-1] 50’ Carlos Bacca
[3-1] 62’ Carlos Bacca (iš 11 metrų baudinio)
[3-2] 90’ Daniele Baselli
90’ Gabriel Paletta (“Milan”) pašalintas iš aikštės
90’ Andrea Belotti (“Torino”) nerealizavo 11 metrų baudinio

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9607693" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

[0-1] 37’ Luis Muriel
84’ Massimo Maccarone (“Empoli”) pašalintas iš aikštės

“Genoa” 3 – 1 “Cagliari”
[0-1] 66’ Marco Borriello
[1-1] 78’ Olivier Ntcham
[2-1] 79’ Diego Laxalt
[3-1] 88’ Luca Rigoni

“Palermo” 0 – 1 “Sassuolo”
[0-1] 31’ Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
90’ Slobodan Rajkovič (“Palermo”) pašalintas iš aikštės

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>