"Milan" namie įveikė "Genoa", "Fiorentina" palaužė "Inter" (VIDEO)

Italijoje tęsiasi nacionalinio čempionato kovos.

Pirmosiosiose rungtynėse susitiko "Milan" bei "Genoa". "Madų sostinėje" vykusioje akistatoje aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kai pasižymėjo jų lyderis Carlosas Bacca.

Toliau vyko apylygė kova, bet sėkmė realizuojant progas vėlgi pirmiau nusišypsojo "rossoneri", kai antrajame kėlinyje "Genoa" vartininką tolimu smūgiu nuginklavo Keisuke Honda.

Baigiantis rungtynėms Alessio Cerci dar sušvelnino svečių atsilikimą, bet "Milan" iškovojo tris taškus ir priartėjo prie pirmojo penketo.

"Serie A" naujokas "Bologna" svečiuose minimaliu rezultatu palaužė "Udinese". Sezono pradžioje tūnoję turnyrinės lentelės apačioje Bolonijos klubas užkopė jau į dešimtąją vietą.

Tuo tarpu "Torino" taip pat išvykoje 3-1 nukovė "Palermo", o Genujos "Sampdoria" ir Bergamo "Atalanta" akistata baigėsi be įvarčių.

Vakarinė akistata tarp dėl prizinių vietų kovojančių Florencijos "Fiorentina" bei Milano "Inter" taip pat buvo atkakli.

Namuose žaidusiai "Violai" nuo 26-osios minutės teko vytis varžovus, kuriems pranašumą suteikė Marcelo Brozovičius. Svečių gynybą Florencijos ekipai pralaužti pavyko sužaidus valandą, kuomet įvartį pelnė kitas saugas Borja Valero.

Likus kiek mažiau nei 10 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Alexas Tellesas ir šeimininkai įgijo kiekybine persvarą, kuria pasinaudojo pačioje pabaigoje.

Pergalingą įvartį įmušė Khouma Babacaras.

"Milan" 2 - 1 "Genoa"
[1-0] 5' Carlos Bacca
[2-0] 64' Keisuke Honda
[2-1] 90' Alessio Cerci

"Palermo" 1 - 3 "Torino"
[1-0] 2' Alberto Gilardino
[1-1] 19' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 31' Giancarlo Gonzalez (į savus vartus)
[1-3] 69' Ciro Immobile

"Sampdoria" 0 - 0 "Atalanta"

"Udinese" 0 - 1 "Bologna"
[0-1] 79' Mattia Destro

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8295977" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Fiorentina" 2 - 1 "Inter"
[0-1] 23' Marcelo Brozovič
[1-1] 60' Borja Valero
82' Alex Telles ("Inter") pašalintas iš aikštės
[2-1] 90' Khouma Babacar
90' Mauro Zarate ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės