"Milan" - Italijos taurės ketvirtfinalyje (VIDEO)

Italijoje antradienio vakarą sužaistos vienerios "Coppa Italia" taurės aštuntfinalio rungtynės.

"San Siro" stadione "Milan" ekipa susigrūmė su "Sassuolo" futbolininkais ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

38-ąją minutę "Rossoneri" klubą į priekį išvedė Giampaolo Pazzini, tačiau 64-ąją svečiai nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą. Vis dėlto lemiamą tašką 86-ąją minutę padėjo Nigelis De Jongas.

Per likusį laiką "Sassuolo" vienuolikei išlyginti rezultato nepavyko , o "Milan" žengė į kitą etapą, kuriame susitiks su Torino - Romos "Lazio" poros nugalėtoju.

"Milan" 2 - 1 "Sassuolo"

38' [1 - 0] G.Pazzini

64' [1 - 1] N.Sansone (11m. baudinys)

86' [2 - 1] N.de Jong

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/e5sYjKwQYFE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/9cT7sSNhj8o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/kJL1PfoKmYA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>