"Milan" iš "Spartak" skolinasi vidurio gynėją S.Bocchetti

"Milan" trečiadienį oficialiai paskelbė, kad užbaigė derybas su Maskvos "Spartak" dėl centro gynėjo Salvatore Bocchetti nuomos iki sezono pabaigos.

Vakarykštėse rungtynėse "Rossoneri" pralaimėjo Romos "Lazio" vienuolikei ir baigė pasirodymą Italijos taurėje. "Serie A" čempionate Filippo Inzaghi auklėtiniai taip pat stringa, todėl strategas buvo priverstas ieškoti pastiprinimo.

28-erių metų gynėjas "Spartak" marškinėlius apsivilko 2013 metais, o prieš šį klubą italas taip pat rungtyniavo Kazanės "Rubin" komandoje.

Šį sezoną Rusijos "Premier" lygoje S.Bocchetti startinėje sudėtyje sužaidė vos tris rungtynes.

<blockquote class="twitter-tweet" lang="en"><p>.<a href="https://twitter.com/salvatorebocch">@salvatorebocch</a> has joined <a href="https://twitter.com/hashtag/ACMilan?src=hash">#ACMilan</a> on loan until 30 June 2015! <a href="https://twitter.com/hashtag/weareacmilan?src=hash">#weareacmilan</a> <a href="http://t.co/kwNqYOjVes">pic.twitter.com/kwNqYOjVes</a></p>&mdash; AC Milan (@acmilan) <a href="https://twitter.com/acmilan/status/560450388101701632">January 28, 2015</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos