Metų simuliacija? J. Albos uždirbtas 11 m baudinys (VIDEO)

"Barcelona" paskutinėse Ispanijos pirmenybių sezono rungtynės po permainingos kovos rezultatu 4-2 palaužė "Eibar", tačiau pergalė nieko nereiškė - čempionais tapo Madrido "Real" futbolininkai.

"Eibar" šiose rungtynėse buvo įsiveržę į priekį rezultatu 2-0, tačiau Luiso Suarezo ir varžovo įvartis į savus vartus antrajame kėlinyje katalonams atnešė lygų rezultatą.

"Barcelona" lygiosiomis tenkintis nebuvo pasiruošusi ir spaudė savo varžovus. 68-ąją minutę Jordi Albos išprovokuotas 11 metrų baudinys žaibiškai apskriejo visą pasaulį - ispanas baudos aikštelėje nieko neliečiamas krito po bandymo smūgiuoti kamuolį ir už tai sugebėjo uždirbti baudinį.

Teisybė triumfavo - Lionelis Messi šio 11 metrų baudinio realizuoti taip ir nesugebėjo. Vėliau į katalonų vartus buvo paskirtas dar vienas diskusiją sukėlęs 11 m. baudinys - šį kartą epizodo centre buvo Neymaras, taip pat baudos aikštelėje griuvęs be jokio kontakto.