Metų įvartį į savus vartus įsimušęs „Žalgiris“ pasitraukė iš LFF taurės turnyro

Taurės nugalėtojų titulą gynęs „Žalgiris“ pasirodymą turnyre šį sezoną priverstas baigti aštuntfinalyje – svečiuose 0:3 pralaimėta „Kauno Žalgirio“ komandai

Rungtynių pradžioje šansą turėjo D. Kazlauskas, tačiau po P. Mamičiaus perdavimo prie tolimojo virpsto galva smūgiavo pro šalį.

Vėliau iniciatyvą perėmė varžovai, kurie atliko du pavojingus smūgius iš toli.

37 min. varžovai išsiveržė į priekį. Po Anton Fase perdavimo Rosario Latouchent’as kairiu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojingai iš kairio krašto smūgiavo A. Fase, kamuolį atmušė T. Duka.

58 min. krito antrasis „Kauno Žalgirio“ įvartis. Praradus kamuolį po atakos dešiniuoju kraštu X. Auzmendi suklaidino S. Vučurą bei K. Kažukolovą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

70 min. pavojingai iš 20 metrų smūgiavo M. Dapkus, kamuolys skriejo šalia vartų.

Po minutės baudos aikštelėje iš vidurio atsilošdamas smūgiavo O .Verbickas, kamuolys skriejo pro šalį.

75 min. po kampinio galva netiksliai smūgiavo K. Kažukolovas.

77 min. iš dešinio baudos aikštelės krašto virš vartų mušė A. Fase.

80 min. T. Duka skubėdamas išmušti kamuolį nuo vartų pataikė šalia esančiam S. Vučurui į galvą ir kamuolys įskriejo į vartus.

82 min. galimybę turėjo M. Oyewusi, tačiau iš dešinio krašto muštas kamuolys skriejo šalia vartų.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį čempionate namuose prieš „Panevėžio“ komandą.

VIDEO arba čia nuo 1:49:55 val.