Meridiano taurėje - netikėtos portugalų lygiosios © Eurofootball.lt
Šiandien Turkijoje vyko paskutinės keturios Meridiano (Europos ir Afrikos) futbolo taurės (UEFA-CAF Meridian Cup) varžybos, kuriose staigmeną pateikė Siera Leonės jaunieji futbolininkai, atėmę du taškus iš portugalų.

Nors portugalai šiose varžybose turėjo daugiau progų, o pačioje mačo pabaigoje buvo tiesiog užgulę priešininkų vartus, tačiau jau antrą kartą šioje taurėje tenkinosi tašku - prieš keletą dienų portugalai lygiosiomis sužaidė su Egiptu.

Kitose rungtynėse šeimininkai turkai rezultatu 3-1 (1-0) nugalėjo Kamerūną. Tai buvo kevirtoji iš eilės turkų pergalė. Pralaimėjimų taip pat nepatyrė ir ispanai bei prancūzai, šiandien atitinkamai įveikę jaunuosius Nigerijos bei Egipto futbolininkus.

Šiandienos rezultatai

Portugalija 0 - 0 Siera Leonė

Turkija 3 - 1 Kamerūnas

27' [1 - 0] Ergin Keles
81' [2 - 0] Ergin Keles
84' [2 - 1] Dalle
89' [3 - 1] Evariste Ngollock (į savo vartus)

Nigerija 0 - 1 Ispanija

55' [0 - 1] David Mateo

Egiptas 1 - 4 Prancūzija

12' [1 - 0] Sherif Ashraf Okily
17' [1 - 1] Jeremy Menez
55' [1 - 2] Karim Benzema
74' [1 - 3] Karim Benzema
79' [1 - 4] Songo'o