Merginų U17 rinktinė lygiosiomis pradėjo Baltijos taurės turnyrą Estijoje © lff.lt

Šeštadienį Estijos sostinėje Taline prasidėjo merginų U17 rinktinių Baltijos taurės turnyras.

Pirmame susitikime Lietuvos merginų rinktinė 2:2 (2:1) išsiskyrė su latvėmis. Be šių komandų, turnyre taip pat varžosi ir estės bei Farerų Salų futbolininkės.

Susitikimas sėkmingiau prasidėjo Latvijos futbolininkėms, kurios pelnė gana ankstyvą įvartį ir išsiveržė į priekį 1:0. Visgi lietuvaičių tai iš vėžių neišmušė, jos pamažu pradėjo vis daugiau būti su kamuoliu ir kurti vis daugiau šansų prie varžovių vartų.

Pastangos buvo vainikuotos antroje kėlinio dalyje – Justina Blaževičiūtė ir Jotvilė Šapaitė pelnė du gražius įvarčius, išvedė mūsiškes į priekį ir ilsėtis komandos išėjo lietuvaitėms pirmaujant 2:1.

Visgi jau antro kėlinio starte savo tiksliu smūgiu atsakė ir latvės, tad rezultatas vėl tapo lygus 2:2. Vėliau rungtynės buvo ganėtinai atviros, gerų šansų pasižymėti turėjo abi komandos, bet pergalingas įvartis nekrito nė į vienus vartus ir ekipos pasidalino po tašką.

Rungtynių įrašas:

Merginų U17 Baltijos taurės turnyras

Latvija – Lietuva 2:2 (1:2).

TNT stadionas, Talinas.

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Elzė Kiškūnaitė, Ugnė Jonelytė, Milda Ivanciūtė, Goda Smailytė, Austėja Jokubaitytė, Justina Blaževičiūtė, Estela Tamošauskaitė, Marta Lipnickaitė, Laura Grucytė, Jotvilė Šapaitė.

Atsargoje: Ema Daujotė, Beatričė Globytė, Miglė Grauslytė, Emilija Grauslytė, Neila Dinevičiutė, Gabija Malakauskaitė, Elzė Česnauskaitė, Paulina Mockutė, Radvilė Kelečiūtė.