Merginų U-17 rinktinė pratęsė pergalių serija sutriuškindama estes

Taline vykstančiame UEFA Jaunųjų talenčių turnyre Lietuvos merginų U-17 (g. 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė įtikinamai nugalėjo bendraamžes iš Estijos ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę bei pretenduoja laimėti turnyrą.

Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė demonstruoja rezultatyvų ir stabilų žaidimą. Pirmose turnyro rungtynėse mūsiškės rezultatu 4:1 pranoko Farerų salų rinktinę, kuri antrąją dieną 1:2 nusileido Latvijai.

Antroje dvikovoje su šeimininkėmis estėmis viskas išsisprendė dar iki pertraukos. Pakylėtai rungtyniavusios lietuvės sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 8 minutę pirmavo po Gabijos Gedgaudaitės įvarčio.

Baigiantis kėliniui Lietuvos rinktinės futbolininkės surengė dar dvi rezultatyvias atakas. 32 minutę rezultatą padvigubino Paulina Potapova, o po keturių minučių savo antrąjį ir komandos trečiąjį pelnė G. Gedgaudaitė.

Antrajame kėlinyje rinktinės treneriai atliko keitimus, išlaikė sėkmingą žaidimą ir šventė rungtynėse užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

Laimėjusios šią dvikovą lietuvaitės turi geriausius šansus triumfuoti šiame turnyre. Kovą dėl pirmosios vietos Lietuvos rinktinė pratęs penktadienį, kuomet susitiks su Latvijos atstovėmis.