Merginų U-17 rinktinė praleido tik du įvarčius prieš rumunes © lff.lt nuotr.

Rumunijoje startavo 2023 metų UEFA Europos merginų U-17 čempionato atrankos B lygos 6-osios grupės turnyras.

Pirmose šios grupės rungtynėse Buftios mieste į akistatą stojo Rumunijos ir Lietuvos merginų U-17 rinktinės. Susitikimas pasibaigė rumunių pergale rezultatu 2:0.

Pirmajame kėlinyje žaidybinę iniciatyvą turėjo turnyro šeimininkės ir ją įvarčiu pavertė  30 minutę, pasižymėjus Eszterai Szokei. Vartininkei Austėjai Petkevičiūtei keturis kartus teko atremti varžovių smūgius, o vienintelį lietuvių smūgį į varžovių vartus atliko kapitonė Miglė Žižytė.

Antrajame kėlinyje tendencijos nepakito. Rumunės atkakliai rengė atakos veiksmus prie lietuvių vartų, o 69 minutę joms pavyko antrą kartą pelnyti įvartį. Lietuvių gretose arčiausiai tikslo pasižymėti buvo Kamilė Medvedeva, atlikusi du smūgius link rumunių vartų.

Spalio 8 dieną Karolio Jasaičio treniruojama Lietuvos rinktinė varžysis su bendraamžėmis iš Kazachstano. Šios rungtynės Buftioje prasidės nuo 18 valandos.

Rungtynių statistika: Rumunija WU-17 – Lietuva WU-17 2:0 (1:0)

FRF futbolo centro stadionas, teisėja – Caroline Lanssens (Belgija)

Įvarčiai: 30 min. Eszter Szoke, 69 min. Anamaria Filip (Rumunija)

Įspėta: 83 min. Theodora-Maria Cristea (Rumunija)

Lietuvos merginų U-17 rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė, Julija Žvaliauskaitė, Kotryna Maželytė, Fjameta Kuktaitė, Julija Melaikytė (75 min. Atėnė Streckytė), Karina Klevinskaitė, Miglė Žižytė, Kamilė Medvedeva, Ugnė Kvartūnaitė (68 min. Gytė Ulenskaitė), Patricja Penkauskaitė (81 min. Marta Šmidt), Aivė Andriuškevičiūtė. Atsargoje: Augustė Cvetkovaitė, Rugilė Misiukevičiūtė, Agnė Šerepėkaitė, Ūla Miniotaitė.