Merginų U-15 rinktinė gėdingai pralaimėjo latvėms © lff.lt

Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė Rygoje metė iššūkį Latvijos bendraamžėms. Pirmose turnyro rungtynėse mūsiškėms teko pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 1:5.

Keita Zviedrė jau 7 minutę išvedė į priekį latves, pasinaudojus lietuvių gynėjų klaida. Vartininkei Ievai Kaminskaitei teko ne kartą reaguoti į tolimus latvių smūgius, kuriuos atliko varžovių kapitonė Anija Gabriela Andersonė.

Pačioje kėlinio pabaigoje, A. G. Andersonė turėjo progą pasižymėti nuo 11 metrų atžymos, tačiau skirto baudinio jai nepavyko realizuoti.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui teisėja užfiksavo dar vieną lietuvių gynėjų pražangą, po kurios buvo skirtas baudinys – šį kartą A. G. Andersonė buvo taikli. Po penkių minučių latvių kapitonė vėl nuginklavo I. Kaminskaitę. K. Zviedrei 53 minutę pavyko pelnyti ketvirtą Latvijos rinktinės įvartį.

Mūsiškių gretose 58 minutę, po Martos Lipnickaitės perdavimo, taikliu tolimu smūgiu pasižymėjo Jotvilė Šapaitė. Galiausiai, 80 minutę Marijai Ozoliniai pavyko įtvirtinti latvių pergalę.

Rungtynių įrašas

Rytoj nuo 18 valandos Rygos Daugavgryvos mokyklos stadione Kotrynos Kulbytės treniruojama Lietuvos rinktinė mėgins įveikti Estijos atstoves.

Rungtynių statistika: Latvija WU-15 – Lietuva WU-15 5:1 (1:0)

Rygos Janio Skredelio stadionas, teisėja – Viola Raudziņa (Latvija)

Įvarčiai: 6 ir 53 min. Keita Zviedre, 41 min. iš baudinio ir 46 min. Annija Gabriela Andersone, 80 min. Marija Ozoliņa (Latvija); 58 min. Jotvilė Šapaitė (Lietuva)

Įspėta: 41 min. Agnė Jakiūnaitė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-15 rinktinės sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Ugnė Jonelytė (62 min. Milda Ivančiūtė), Miglė Grauslytė, Ema Valiukevicius, Agnė Jakiūnaitė, Laura Grucytė (72 min. Rimantė Laužikaitė), Marta Lipnickaitė, Jotvilė Šapaitė (79 min. Augustė Augėnaitė), Austėja Jokubaitytė (72 min. Ariana Lickūnaitė), Estela Tamošauskaitė (62 min. Radvilė Kelečiūtė), Emilija Grauslytė (62 min. Gabija Malakauskaitė). Atsargoje: Skaistė Širvinskaitė, Mėta Andrėja Paulauskaitė, Orė Aginskaitė, Neila Dinevičiūtė, Airinga Anavičiūtė.