Merginų elitinės lygos apžvalga (4-oji savaitė) © lff.lt

Praėjusią savaitę rungtynes žaidė tik U17 amžiaus diviziono komandos. Po tris taškus iškovojo MFA „Bitės“ ir „Utenos Utenis“.

MFA „Bitės“ savo aikštėje priėmė FC „Hegelmann“ bendraamžes ir jas įveikė 3:1. Komandos Fabijoniškėse sumušė visus įvarčius per pirmąjį kėlinį, o dubliu išsiskyrė Orė Aginskaitė. „Bitės“ susilygino taškais su lyderiaujančia Klaipėdos FM.

Nors Plungėje pirmiau pasižymėjo FK „Babrungas“, bet „Utenos Utenio“ žaidėjos suspėjo iki 40 minutės persverti rezultatą bei antrojo kėlinio išlaikė persvarą 2:1.

Sekmadienį Vilniuje neįvyko 3-iojo turo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Saned“ bendraamžių, neatvykus joniškiečių komandai. Sprendimą dėl rungtynių baigties turės priimti LFF Drausmės komitetas.

MEL U17 diviziono 3 turo rezultatai: MFA Bitės 3:1 FC Hegelmann, FK Babrungas 1:2 Utenos Utenis.