Merginos beviltiškai sužaidė ir prieš Estiją © lff.lt

Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė baigė savo pasirodymą Taline vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Lietuvaitės rezultatu 0:3 nusileido bendraamžėms iš Estijos. Varžovės įsiveržė į priekį jau trečią susitikimo minutę, pasinaudojusios lietuvių gynėjų klaida. Du įvarčius estės pelnė antrajame kėlinyje, po sėkmingų reidų dešiniuoju aikštės kraštu.

2021 m. Baltijos taurės turnyro nugalėtojomis tapo Farerų Salų rinktinė, estės užėmė antrą, o lietuvės – trečią vietą.

Rungtynių statistika: Lietuva – Estija 0:3 (0:1)

Talino TNTK  aikštynas, teisėja – Stella Tukia (Estija)

Įvarčiai: 3 min. Kristina Borotõnskaja, 57 min. Marta Panova, 80 min. Minna-Brit Jõelaid (Estija)

Įspėta: 79 min. Valeria Nazarova (Estija)

Lietuvos merginų U-15 rinktinės sudėtis: Toma Tonkūnaitė, Austėja Jokubaitytė, Andžela Vaičytė (62 min. Dominyka Misiūnaitė), Glorija Rozenkovič, Aivė Andriuškevičiūtė, Jotvilė Šapaitė, Beatričė Globytė (62 min. Radvilė Kelečiūtė), Ugnė Kvartūnaitė (62 min. Marta Šmidt), Smiltė Vaitkevičiūtė (30 min. Julija Melaikytė), Mileta Vitkutė, Elzė Kiškūnaitė (62 min. Estela Tamošauskaitė). Atsargoje: Ema Daujotė, Rimantė Laužikaitė, Augustė Augėnaitė, Marta Lipnickaitė, Rūta Petrauskaitė, Gabija Diškevičiūtė, Viltė Rekašiūtė.