Meksikos pareigūnai išgelbėjo pagrobtą šalies futbolo žvaigždę A. Pulido

Meksikos saugumo pajėgos išgelbėjo futbolo žvaigždę Alaną Pulido, kuris buvo rastas „gyvas ir sveikas“ kelios valandos po to, kai jis buvo pagrobtas ginkluotų užpuolikų didelio nusikalstamumo krečiamoje Tamaulipaso valstijoje, pareigūnai pranešė anksti pirmadienį.

A.Pulido, buvęs Meksikos nacionalinės rinktinės puolėjas, dabar žaidžiantis Graikijos „Olympiakos“ klube, pareiškė, kad jis „jaučiasi labai gerai, ačiū Dievui“, pasirodęs kartu su valstijos gubernatoriumi Egidio Torre Cantu per trumpą spaudos konferenciją.

25 metų futbolininkas prieš kameras pasirodė vilkėdamas spalvingus marškinėlius ir šortus.

A.Pulido buvo išgelbėtas valstijos ir federalinių pajėgų sekmadienį „tuojau po vidurnakčio ... gyvas ir sveikas“, sakoma Tamaulipaso vyriausybės pranešime, kuriame daugiau tos operacijos detalių nepateikiama.

Sportininko būklę patikrino gydytojai, pridūrė pareigūnai. E.Torre Cantu sakė žurnalistams, kad pareigūnai tęsia tyrimą ir kad vėliau bus paskelbta daugiau detalių.

„Svarbiausia, kad jis čia, jis su mumis“, – pabrėžė gubernatorius. Šeimos nariai sakė pareigūnams, kad šeši ginkluoti vyrai pagrobė A.Pulido Tamaulipaso valstijos sostinėje Siudad Viktorijoje, jam grįžtant namo iš vieno vakarėlio.

Vyriausybės pranešime sakoma, kad futbolininkas buvo pagrobtas šeštadienio vakarą, paneigiant ankstesnius pranešimus, kad tas incidentas įvyko sekmadienį paryčiais.

lrytas.lt