M.Čepas: toliau ieškosime savo braižo

Kita „SMScredit.lt A lygos“ čempionatui besirengiančio Utenos „Utenio“ išvyka į Latviją buvo gerokai sėkmingesnė.

Aukštaitijos atstovai po Edgaro Mastianicos įvarčio Daugpilyje 1:0 įveikė „Daugavpils“ klubą, atsirevanšuodami latviams už nesėkmę rezultatu 1:4, patirtą pasirengimo ciklo pradžioje.

Po rungtynių „Utenio“ treneris Mindaugas Čepas apibendrino rungtynes, pasidžiaugė kai kuriais komandos žaidimo epizodais ir atskleidė, jog dėl sudėties, kuri pradės čempionatą, yra jau apsisprendęs.

„Toliau tęsiame pasirengimą čempionatui. Prieš tai turėjome rungtynes su „Kauno Žalgiriu“, dabar – su savo kaimynais. Po rungtynių su „Daugavpils“ žaisime su „Lietava“ ir kitą savaitę konkrečiai ruošimės čempionatui.

Šiose rungtynėse pavyko išėjimas nuo savo vartų, kamuolio kontrolė, bet pirmame kėlinyje buvo ypač akivaizdu, kad strigome atakoje ir prie varžovų baudos aikštelės.

Antrame kėlinyje kamuolio kontrolė išliko ta pati, bet buvo visai kitoks vaizdas prie varžovų baudos aikštelės prieigų. Atsirado dvigubai daugiau momentų, aštrumas, nestandartiniai sprendimai – tai, ko mes prašėme iš vaikinų.

Laikymasis trikampio, kamuolio neperlaikymas, žaidimas kuo plačiau – dėl to po gražios atakos pelnėme įvartį. Toliau ruošimės čempionatui ir bandysime ieškoti savo braižo. Viena grupė žaidėjų žaidė daugiau, kita – daugiau žais su „Lietava“. Sudėtis, kuri pradės pirmas rungtynes, nelabai keisis“, – pasakojo M. Čepas.