M.Čepas po pergalės: "Žaidi taip, kaip leidžia varžovas"

Utenos „Utenis“ iškovojo ilgai lauktą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. Iki tol patyrę penkias nesėkmes, aukštaičiai įveikė Kauno „Stumbrą“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir pergalingai atsisveikino su Visaginu, kuriame žaidė paskutines namų rungtynes.

Komandos vyr. treneris Mindaugas Čepas neslėpė džiaugsmo ir sveikino savo komandą.

„Seniai tokio jausmo nebuvo. Noriu pasveikint savo komandą. Ji puikiai kovėsi, puikiai išpildė, ką buvo suplanavę. Pirmas kėlinys ne toks, koks buvo antrasis. Tai nieko nereiškia. Vaikinai atidavė daug jėgų, daug darbo. Pergalė suteikia sparnus, bet euforijos nėra - ne už kalnų dar vienos svarbios rungtynės išvykoje su „Sūduva“. Šiandien pasidžiaugsime, rytoj vėl kibsime į darbą“, - kalbėjo M.Čepas.

Trenerio teigimu, varžovai pirmajame kėlinyje turėjo labai gerų momentų, daugiau žaidė su kamuoliu ir buvo pranašesni. Antrajame kėlinyje į aikštę išleisti nauji žaidėjai pakeitė rungtynių vaizdą.

„Žaidi taip, kaip leidžia varžovas“, - reziumavo „Utenio“ strategas.

Pergalingo įvarčio autorius Eligijus Jankauskas buvo įsitikinęs, kad laimėjusi šiandien jo komanda pelnys pergales ir ateityje.

„Mūsų komanda yra kovinga ir kiekvienose rungtynėse einame kovoti dėl taškų, niekam nenusileidžiame. Pagaliau atidarėme savo sąskaitą. Rungtynės nebuvo lengvos. Jie pabandė įmušti greitą įvartį. Vėliau pradėjome diktuoti savo sąlygas ir įmušėme įvartį“, - sakė jaunasis saugas.

Uteniškis sakė, kad stengiasi atlikti viską, ko iš jo pageidauja treneriai, taip pat džiaugėsi, kad juo pasitiki ir komanda.

„Mes tikime, kad po šių rungtynių pradėsime skinti pergales ir viskas grįš į savo vietas“, - pridėjo E.Jankauskas.