Mažumoje likusi „Chelsea“ ekipa neatsilaikė prieš „Liverpool“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienį „Stamford Bridge“ stadione įvyko centrinės antrojo „Premier“ lygos turo rungtynės, kuriose „Chelsea“ priėmė „Liverpool“ futbolininkus.

Franko Lampardo auklėtiniai vis tik nesugebėjo prilygti šalies čempionams ir „Liverpool“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Pirmajame kėlinyje varžovų vartams dažniau grąsino svečiai, tačiau „Chelsea“ sugebėdavo neutralizuoti varžovų atakas. Vis tik 45-ąją minutę minutę šeimininkai liko rungtyniauti mažumoje, kai iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas Andreasas Christensenas.

„Liverpool“ į priekį išsiveržė iškart po pertraukos, 50-ąją minutę, kai kamuolį galva į vartus pasiuntė Sadio Mane.

Tas pats senegalietis 54-ąją minutę pasinaudojo grubia Kepos klaida ir padvigubino savo komandos pranašumą.

75-ąją minutę „Chelsea“ turėjo pukią progą sušvelninti atsilikimą, tačiau Jorginho nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Liverpool“ po šios pergalės įsitaisė ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Leicester“ 4:2 „Burnley“

„Newcastle“ 0:3 „Brighton“