Mažumoje likęs „Panevėžys“ nukovė „Kauno Žalgirį“ © fk-panevezys.lt nuotr.

Situacija „Optibet A lygos“ turnyrinės lentelės viršuje tampa karštesnė. Mažumoje rungtynių pabaigoje žaidęs „Panevėžio“ klubas sugebėjo įmušti pergalingą įvartį ir parklupdyti „Kauno Žalgirio“ futbolininkus 1:2 (0:0).

Susitikimą abi komandos pradėjo įjungusios aukštesnę pavarą, tačiau klaidų gynyboje ir broko atakuojant buvo daugiau, nei kokybės.

Pirmą rimtesnę galimybę įmušti turėjo kauniečiai. 17 minutę šalia savo baudos aikštelės suklydo Justinas Januševskis, o tuo pasinaudojęs Emmanuelis Davidas atliko perdavimą netoli vartų buvusiam Michaelui Thuique‘ui, bet legionierius greitai pateko į suirutę ir jam nepavyko išnaudoti galimybės. „Panevėžys“ savo atakose dažniau bandė laimę smūgiais iš toli, bet jie tikslo nepasiekdavo.

51 minutę panevėžiečiams visgi pavyko išsiveržti į priekį. Kairiajame atakos krašte Eligijus Jankauskas susitvarkė su slystelėjusiu Martynu Dapkumi ir atliko tikslų perdavimą priešais vartus išnirusiam Jorge Eliasui. Brazilas vienu lietimu nuginklavo vartininką.

„Kauno Žalgiris“ po penkių minučių turėjo dvigubą progą išlyginti rezultatą. Karolis Šilkaitis baudos smūgiu sudrebino vartų skersinį, o patogiai atšokusio kamuolio į vartus nepataikė Choco.

Roko Garasto auklėtiniai pradėjo aktyviau spausti svečius ir tai pasitesino. 73 minutę šalia baudos aikštelės linijos ranka sužaidė J. Eliasas ir už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės. Paskirtą baudos smūgį nepriekaištingai realizavo Linas Pilibaitis, kuriam užteko mažiau nei dešimties minučių aikštėje, jog atsidarytų įvarčių sąskaitą.

Nors kauniečiai turėjo kiekybinį pranašumą, „Panevėžys“ pasinaudojo bene vienintele savo proga. Netoli baudos aikštelės Sebastianas Vazquezas puikiai priėmė ilgą perdavimą iš kitos aikštės pusės, aplenkė jį gynusį Choco, suklaidino priešais jį likusį vartininką bei įmušė įvartį iš arti.

Susitikimo pabaigoje vyko „Panevėžio“ vartų šturmas, kuriame svečiai šiaip ne taip atsilaikė ir šventė svarbią pergalę. Dabar Aukštaitijos futbolininkai turi surinkę 35 taškus ir vos tašku atsilieka nuo trečioje vietoje žengiančio „Kauno Žalgirio“.