Mažumoje likę „RB Leipzig“ futbolininkai po baudinių serijos triumfavo Vokietijos taurėje © JumpStory nuotr.

Vokietijos taurė turi naują nugalėtoją.

Pirmą kartą klubo istorijoje Vokietijos DFB Pokalį iškovojo „RB Leipzig“ klubas, kuris finale po 11 m baudinių įveikė „Freiburg“ futbolininkus.

Baudinių serijos metu „Freiburg“ gretose netiksliai smūgiavo Christianas Gunteris ir Ermedinas Demirovičius, o Leipcigo ekipoje visi žaidėjai, stoję prie žymos, buvo tikslūs.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1. Pirmajame kėlinyje „Freiburg“ komandos naudai rezultatą persvėrė Maximilianas Eggesteinas.

„Leipzig“ prisidirbo bėdų jau atsilikinėdami. 57-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo komandos gynėjas Marcelis Halstenbergas.

Visgi 76-ąją minutę rezultatą išlygino šio sezono „Leipzig“ herojus Christopheris Nkunku.

C. Nkunku tiksliai realizavo baudinį serijoje, o dabar, jei tik norės, galės klubą pakelti aukštai iškelta galva.

Daugiau nei 10 metų klube dirbančiam Christianui Štreichui, deja, su „Freiburg“ ekipa nepavyko iškovoti pirmojo trofėjaus po ilgo laiko.