Glazgo "%c00119" ekipos vyr. treneris Martinas O'Neillas pripažintas metų treneriu Škotijoje. Geriausio metų trenerio rinkimus Škotijoje kasmet rengia Škotijos Fubolo žurnalistų asociacija. O'Neillas šiais metais padėjo savo ekipai laimėti Škotijos čempionatą (SPL) ir nuvedė iki UEFA Taurės ketvirtfinalio, kuriame pralaimėta "%c00086" komandai.
Buvęs "%c00058" treneris SPL laimėjo jau trečią kartą per 4 metus, kuriuos dirba su Glazgo komanda.
Geriausiu žaidėju Škotijoje Futbolo žurnalistų asociacija pripažino taip pat "Celtic" gynėją - Jackie McNamara.
Kas jums yra myžniai? Bičui 21 metai, žaidžia starte jau gana daug ir dar primuša įvarčių ne kokioje nors Lietuvos A lygoje, o Italijos aukščiausioje lygoje. Jums iš vis gerai gali kas nors būti? Absoliučiai vienas geriausių saugų iš Lietuvos per pastaruosiu pora dešimtmečių, o jūs vis randate kaip pašikalioti. Biški raskite savyje erdvės ir pasidžiaugti už nerealius Gineičio pasirodymus, perspektyvas ir jau dabar kurią vertę. Gvidai šaunuolis tu, visi mato, tik pirmyn!
musu istoriniu zaideju aruodas toks tuscias, kad bet koks jaunas zaidejas turi sansa ten patekti.Jei nebuti geres, Lukas S. ten laisvai galejo uzsitikrinti vieta
Aš dar tikiu Real Betisu :D Antony išvis gali tapt pirmą kart istorije 2 kart čempionu Europje tą patį sezoną, tiek Konferencijų taurei, tiek Europos lygoj gautų medalį jei Man Utd taptų čempais :D
Komentarų kol kas nėra...
Komentarų kol kas nėra...
Komentarų kol kas nėra...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą