Marselio ekipos nesustabdė ir "Bordeaux" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" čempionate buvo sužaisti penkeri likę 6-ojo turo susitikimai. Dar vieną pergalę iškovojo ir taškais su lyderio pozicijoje esančiu "Lyon" susilygino galingai startavęs "Marseille" klubas.

Šį kartą Marselio futbolininkai centrinėje turo dvikovoje namuose priėmė praėjusio sezono vicečempionę "Bordeaux" ekipą ir įveikė šią rezultatu 2-1. Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė aikštės šeimininkai, kai vos prasidėjus antrajam kėliniui įvartį pelnė Mickaelis Pagis. Dar po šešių minučių "Marseille" persvarą padvigubino gynėjas Taye Taiwo. Paguodos įvartį "bordeaux" ekipai nuo 11-os metrų žymos 64-ąją minutę pelnė komandos atakų lyderis Marouane`as Chamakhas.

Pergalę po keletos nesėkmių iš eilės šį sekmadienį iškovojo sostinės "P.S.G" klubas, išvykoje po atkaklios kovos išplėšęs pergalę prieš ir toliau nesėkmingai žaidžiantį "Monaco". Kunigaikštystės ekipa po Mohamedo Kallono įvarčio 33-ąją minutę pirmoji išsiveržė į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Davidas Rozenhalis išlygino rezultatą, o 52-ąją minutę Davidas Hellebuyckas persvėrė skirtumą savo ekipos naudai. Po šios pergalės Paryžiaus ekipa su 7 taškais po 6 rungtynių pakilo į 14-ąją poziciją.

Tris taškus šiame ture iškovojo ir paskutinę minutę pergalę prieš "Saint-Etienne" išplėšusi "Auxerre" ekipa. Permainingai vykusiame mače pirmeiji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai jau 8-ąją minutę į "Auxerre" vartus skirtą 11-os metrų baudinį sėkmingai realizavo brazilas Ilanas, tačiau likus žaisti vos 5 minutes pirmajame kėlinyje rezultatą sugebėjo išlyginti Lionelis Mathisas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui priekyje vėl buvo "Saint-Etiene" - įvartį 46-ąją minutę pelnė Geoffrey Dernis. Šį kartą šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą beveik iki rungtynių pabaigos, tačiau 84-ąją minutę Kanga Akale pasiuntė kamuolį į "Saint-Etienne" vartus ir išlygino rezultatą, o paskutinę runtynių minutę pergalingą įvartį "Auxerre" ekipai pelnė Benoitas Cheyrou.

Šia "Saint-Etienne" nesėkme puikiai pasinaudojo "Lens" klubas, išvykoje net 0-3 sutriuškinęs "Sochaux" ir pakilęs į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu dar vienas sekmadienio mačas baigėsi be įvarčių - savo jėgų išbandymą taikiai rezultatu 0-0 baigė "Nancy" ir "Rennes" klubai. Verta paminėti, kad šiose runtynėse "Rennes" nuo 16-osios minutės buvo priverstas žaisti dešimtyje.

Sekmadienio runtynių rezultatai:

"%c00036" 1 - 2 "%c00023"
33` [1 - 0] Mohamed Kallon
42` [1 - 1] David Rozenhal
54` [1 - 2] David Hellebuyck

"%c00254" 0 - 0 "%c00067"

16` Bruno Cheyrou ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 0 - 3 "%c00093"
10` [0 - 1] Aruna Dindane
55` [0 - 2] Sidi Yaya Keita
59` [0 - 3] Jussie Ferreira

"%c00146" 2 - 3 "%c00025"
8` [1 - 0] Ilan (iš 11m.)
40` [1 - 1] Lionel Mathis
46` [2 - 1] Geoffrey Dernis
84` [2 - 2] Kanga Akale
90` [2 - 3] Benoit Cheyrou

"%c00071" 2 - 1 "%c00064"
49` [1 - 0] Mickael Pagis
55` [2 - 0] Taye Taiwo
64` [2 - 1] Marouane Chamakh (iš 11m.)

88` Julien Faubert ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės