"Marseille" taurėje įmušė net devynis įvarčius, PSG į pergalę atvedė A. Di Maria (VIDEO)

Šiandien prasidėjo Prancūzijos taurės aštuntfinaliai.

Pirmojo dvikova tarp žemesnių diviziono komandų baigėsi "Les Herbiers" pergale prieš "Auxerre", tačiau gerokai įspūdingesnis buvo "Marseille" mačas prieš "Bourg en Bresse Peronnas" ekipą.

Uostamiesčio futbolininkai "Ligue 2" atstovus sudaužė net devynių įvarčių skirtumu, o rezultatas 5-0 buvo jau po pirmojo kėlinio.

Apskritai hat-trickais pasižymėjo net du "Marseille" puolėjai Lucasas Ocamposas ir Kostas Mitroglou, kuomet dar po tikslų smūgį pridėjo Luizas Gustavo, Dimitri Payet bei Clintonas Njie.

Įdomu, jog tai buvo didžiausia "Marseille" pergalė nuo pat 1948-ųjų.

Vakare taip pat puikų pasirodymą surengė "Paris Saint-Germain" krašto puolėjas Angelis Di Maria, savo komandą į priekį prieš "Sochaux" išvedęs jau pirmąją minutę.

"Ligue 2" komandoje rezultatą trumpam dar buvo išlyginęs Florianas Martinas, bet aukščiausiojo diviziono lyderiai Edinsono Cavani dėka pranašumą susigrąžino, o mačą baigė triuškinančia pergale rezultatu 4-1. Minėtasis Di Maria prie jos iš viso prisidėjo hat-tricku.

"Auxerre" 0 - 3 "Les Herbiers"

"Bourg en Bresse Peronnas" 0 - 9 "Marseille"

"Sochaux" 1 - 4 "Paris Saint-Germain"

<iframe width="500" height="343 src="//rutube.ru/play/embed/10919236" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>