"Marseille" sužaidė lygiosiomis su "Saint-Etienne", "Lille" palaužė "Lyon"

Prancūzijoje sužaistos dar trejos "Ligue 1" rungtynės, kuriomis baigėsi jau 27-asis pirmenybių turas.

Anksčiausiai vykusiame susitikime "Marseille" futbolininkai namie priėmė "Saint-Etienne" komandą. Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje kovęsi svečiai buvo arti to, kad iš uostamiesčio išsivežtų pergalę.

Sužaidus valandą jie įgijo kiekybinę persvarą, nes iš aikštės buvo pašalintas raudoną kortelę užsidirbęs Nicolas N'Koulou. Šeimininkų gynybą "Saint-Etienne" pramušti pavyko 86-ąją minutę, kai pasižymėjo Kevinas Monnet-Paquet, bet Marselio ekipa nepasidavė.

Paskutinėmis mačo minutėmis jiems pavyko išlyginti rezultatą - vietos sirgalių didvyriu tapo klubo atakų lyderis Michy Batshuayi.

Po lygiųjų "Marseille" žengia vienuoliktojoje vietoje, bet situacija lentelėje yra tokia įtempta, kad su "Nice", kuris yra trečias, vienodai taškų turintis "Saint-Etienne" šio vakaro varžovus lenkia vos šešiais taškais.

Tuo tarpu savo šansu užkopti į minėtąją bronzinę poziciją nepasinaudojo pernai sidabrą iškovojęs "Lyon". Bruno Genesio auklėtiniai buvo priversti svečiuose pripažinti "Lille" persvarą.

"Ligue 1" pirmenybėse vis aukštyn kopiančiai komandai vienintelį įvartį pelnė Sofiane'as Boufalis.

Dėmesio taip pat vertas faktas, kad "Lyon" dvikovą baigė turėdami tik devynis futbolininkus, nes už dvi geltonas korteles aikštę paliko Christophe'as Jallet bei Clementas Grenier.

Rezultatai:

“Marseille” 1 – 1 “Saint-Etienne”

“Caen” 1 – 0 “Rennes”

“Lille” 1 – 0 “Lyon”

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė