"Marseille" nepasinaudojo proga pasivyti "Monaco" ekipos (VIDEO)

Sekmadienį Prancūzijoje buvo sužaistos dar trys devintojo turo rungtynės.

Galimybe pasivyti „Monaco“ ekipą nepasinaudojo „Marseille“ komanda, kuri išvykoje nesugebėjo nugalėti priešpaskutinėje vietoje žengiančios „Strasbourg“ ekipos bei sužaidė lygiosiomis 3:3. Nepaisant to, kad „Marseille“ rungtynėse du kartus pirmavo, susitikimas jiems galėjo baigtis ir liūdniau, nes rungtynių pabaigoje jiems reikėjo vytis varžovus ir išlyginamąjį įvartį jiems pavyko pelnyti tik 89-ąją minutę.

Po šių lygiųjų „Marseille“ kartu su „St Etienne“ ir „Nantes“ ekipomis turi po 17 taškų ir dalijasi 3-5 pozicijomis.

Kitose rungtynėse ir toliau nesėkmingai sezonas klostosi „Nice“ ekipai. Šį kartą jie išvykoje 0:2 nusileido prieš „Montpellier“ ir „Ligue 1“ pirmenybėse užima vos keturioliktą poziciją.

Sekmadienį savąjį mačą sužaidė ir „Bordeaux“ bei „Nantes“ klubai, kurie išsiskyrė taikiai – mačas baigėsi 1:1.

„Bordeaux“ 1 : 1 „Nantes“
45+2' [0 : 1] P. Nakoulma
47' [1 : 1] Malcolm

Montpellier“ 2 : 0 „Nice“
55' [1 : 0] S. Sessegson
74' [2 : 0] I. Mbenza

„Strasbourg“ 3 : 3 „Marseille“
6'  [0 : 1] D. Payet
32' [1 : 1] J. Aholou
48' [1 : 2] B. Kone (į savo vartus)
60' [2 : 2] B. Kone
75' [3 : 2] D. Lienard
89' [3 : 3] K. Mitroglou