"Marseille" bei "Monaco" sutriuškino savo varžovus (VIDEO)

Sužaisti paskutiniai "Ligue 1" pirmenybių turo mačai.

Įšokti į stipriausiųjų ketvertą vilčių vis dar turintys "Marseille" futbolininkai svečiuose jau nuo pirmųjų minučių ėmėsi darbo prieš "Lorient".

Septintąją minutę po Dimitri Payet pakelto kampinio varžovų vartininkas nesugavo kamuolio ir Rolando išvedė uostamiesčio ekipą į priekį. Kėliniui dar neįpusėjus prie kampinio gairelės stojo Florianas Thauvinas, po kurio perdavimo tas pats Payet tiesiog nuostabiai perkėlė vartininką.

Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 2-0, bet antrąjį savo įvarčiu pradėjo Thauvinas, po kelių minučių atlikęs dar vieną rezultatyvų perdavimą Morganui Sansonui. Galiausiai "Lorient" atsilikimą sušvelnino Benjaminas Moukandjo, bet aikštės šeimininkai vis tiek liko sutriuškinti.

Šiek tiek vėliau vyskusi "Toulouse" bei "Lille" akistata baigėsi lygiosiomis. Tulūzos futbolininkai į priekį išsiveržė pirmieji, nes sužaidus pusvalandį jiems įvartį pelnė Christopheris Jullienas. Visgi, varžovai atsitiesė bei rezultatą išlygino Yassine'o Benzia tikslaus smūgio dėka.

Tiesa, rungtynės galėjo baigtis ir namie žaidusių Pascalio Duprazo auklėtinių pergale, bet 85-ąją minutę Martinas Braithwaite'as nerealizavo 11 metrų baudinio.

Apsukų nemažina čempionato lyderis "Monaco", vakariniame susitikime nepalikęs jokių vilčių "Nantes" komandai. Leonardo Jardimo auklėtiniai jau ketvirtąją minutę pirmavo po jaunojo Kyliano Mbappe įvarčio, o baigiantis pirmajam kėliniui dar po kartą pasižymėjo Valare Germainas bei tas pats Mbappe.

Galiausiai, antrajame kėlinyje Fabinho įmušė nuo 11 metrų žymos ir "Monaco" šventė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

[1-1] 80' Yassine Benzia
85' Martin Braithwaite ("Toulouse") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Monaco" 4 - 0 "Nantes"
[1-0] 4' Kylian Mbappe Lotin
[2-0] 44' Valere Germain
[3-0] 45' Kylian Mbappe Lotin
[4-0] 59' Fabinho (iš 11 metrų baudinio)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10196645" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>