Maresca perėjo į "Fiorentina" © Eurofootball.lt
Buvęs Italijos futbolo gigantas "%c00143" siekdamas gerai pasirodyti elitinėje "Serie-A" lygoje toliau stiprina savo sudėtį - iš Turino "%c00038" įsigytas saugas Enzas Maresca (%p01447).

24 metų žaidėjo sutarčiai su "Juventus" jau buvo likę galioti tik vienerius metus, ir jis netiko į trenerio Fabio Capello ateities planus. Taigi pusę teisių į Maresca, kaip spėjama, už maždaug 2 milijonus eurų buvo parduota "Fiorentina" klubui, su kuriuo žaidėjas pasirašė kontraktą galiosantį iki 2008 metų.

"Fiorentina" taip pat pranešė apie susitaikymą su veteranu Angelo Di Livio. 37 metų veteranas prieš dvejus po klubo bankrutavimo ir iškritimo į "Serie-C" sutiko pasilikti komandoje taip tapdamas jos simboliu. Neseniai derybose dėl naujo kontrakto žaidėjo ir klubo nuomonės išsiskyrė, bet visgi pagaliau buvo prieita prie susitarimo - Di Livio dar bent metus žais Florencijos komandoje.


Tuo tarpu kitose transferų naujienose buvęs Italijos rinktinės saugas %p00133 iš "Lazio" persikėlė į "Atalanta", "Livorno" iš "Bari" nusipirko kolumbietį Nicolasą Cordova, o "%c00061" iš "%c00083" klubo pasiskolino gynėją %p01851.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...