„Man Utd“ nesugebėjo įveikti „West Ham“ © Pool via REUTERS nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar vienerios 37-ojo turo rungtynės.

Permainingose rungtynėse „Manchester United“ pasiekė lygiąsias 1:1 prieš „West Ham“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje po M. Antonio realizuoto 11 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje abi komandos aktyviai kūrė atakas. 51-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino M. Greenwoodas.

Po šių lygiųjų “Manchester United” pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, taškais susilygino su Londono „Chelsea“ ekipa, kuri šiandien rungtyniaus prieš būsimus šio sezono čempionus – „liverpool“ futbolininkus.

„West Ham“ ekipa po šių lygiųjų išsaugojo vietą ateinančiame sezone rungtyniauti Anglijos „Premier“ lygoje bei rikiuojasi 15-oje vietoje.

„Manchester United“ dar negali džiaugtis savo turima pozicija „Premier“ lygoje. Liepos 26-ąją diena „Raudonieji Velniai“ stos į žūtbūtinį mūšį prieš „Leicester“ futbolininkus, o po šių rungtynių paaiškės, kas kitą sezoną iškovos kelialapį į Čempionų lygą.