„Manchester United“ išvargo pergalę prieš „Leeds“ © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ pasiekė pergalę principinių varžovų „Leeds United“ tvirtovėje – 4:2.

Po pirmojo kėlinio „raudonieji velniai“ pirmavo 2:0, dėka reta Harry Maguire'o įvarčio po standarto ir Bruno Fernandeso įvarčio.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje „Man Utd“ futbolininkai turėjo patirti šoką, kai vos per 2 minutes „Leeds“ įmušė du įvarčius ir taip išlygino rezultatą. Pirmiausiai, gražiu įvarčiu rezultatą sušvelnino Rodrigo, o dar po minutes rezultatą išlygino po keitimo išėjęs Raphinha.

Tiesa, Raphinha nebuvo vienintelis brazilas, kuris pasižymėjo išėjęs po keitimo. 70-ąją minutę savo tautiečio pavyzdžiu pasiekė Fredas, kuris išvedė „Man Utd“ į priekį.

88-ąją minutę pergalę įtvirtino Anthony Elangos įvartis po Bruno Fernandeso rezultatyvaus perdavimo.