„Manchester City“ rungtynių pabaigoje palaužė „Everton“ futbolininkus © JumpStory nuotr.

„Manchester City“ turėjo vargo, tačiau išvykoje rezultatu 1:0 įveikė „Everton“ ekipą.

Pirmame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingais momentais, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko. Šeimininkų gretose didvyriškai sužaidė vartininkas J. Pickfordas. Puikų pasirodymą surengęs anglas pirmame kėlinyje atrėmė galingą Kevino de Bruyne smūgį, o antroje rungtynių pusėjo plušėjo „iš peties“ ne kartą gelbėdamas savo komandą.

Vis gi, 82 minutę Pepo Guardiolos auklėtiniai pasiekė pergalingą įvartį. „Irisų“ gynėjas Michaelis Keanas katastrofiškai suklydo ir nesugebėdamas išmušti kamuolio iš savosios baudos aikštelės. Kamuolį perėmęs Philas Fodenas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 1:0.

Už kelių minučių Franko Lampardo auklėtiniai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pavojingą Richarlisono smūgį atrėmė vartininkas Edersonas.

Galiausiai, „Miestiečiai“ sugebėjo išlaikyti pergalę ir iš „Goodison Park“ išsivežti tris taškus.

Po šios pergalės „City“ toliau rikiuojasi pirmoje lentelės pozicijoje, 6 taškais lenkdami artimiausius persekiotojus „Liverpool“. Tiesa, Kloppo auklėtiniai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.