„Manchester City“ nesunkiai išvykoje nukovė „Wolves“ futbolininkus © Action Images via Reuters nuotr.

„Manchester City“ komanda iškovojo 5-ąją pergalę šiame sezone ir vėl, bent trumpam, atsidūrė „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje.

Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 3:0 sutriuškino „Wolverhampton“ futbolininkus.

Pirmąjį įvartį „miestiečiai“ pelnė jau pirmąją rungtynių minutę – po Kevino De Bruyne perdavimo pasižymėjo į startinę vienuolikę grįžęs Jackas Grealishas.

16 min. įvartį smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė Erlingas Haalandas.

„Wolves“ komandai šansus iškovoti taškus labai pakenkė 33 minutę parodyta raudona kortelė centro gynėjui Nathanui Collinsui. Airis buvo išvarytas už sunkiai paaiškinamą spyrį į J. Grealishą.

69-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo Philas Fodenas. Dar vieną rez. perdavimą įsirašė K. De Bruyne.

Dabar bus rinktinių pertrauka, o po jos „Manchester City“ ekipos laukia Mančesterio derbis. „Wolves“ už dviejų savaičių žais išvykoje su „West Ham“ ekipa.