„Manchester City“ namuose pervažiavo „Newcastle United“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Lenktynės dėl „Premier“ lygos čempionų vardo greit pasieks finišo tiesiąją. „Manchester City“ pasinaudojo proga padidinti atotrūkį nuo antroje vietoje esančio „Liverpool“, rezultatu 5:0, sutriuškindami „Newcastle United“ vienuolikę.

Šeimininkai pirmąjį rungtynių įvartį pelnė 19 minutę. Kamuolį į vartus smūgiu galva pasiuntė Raheemas Sterlingas.

Savo persvarą „Miestiečiai“ padvigubino 38 minutę. Aymericas Laporte pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartų tinklą.

Antrame kėlinyje „Šarkos“ praleido dar vieną įvartį. 61 minutę po Kevino de Bryune pakelto kampinio, smūgiu galva pasižymėjo Rodri.

Dar vieną įvartį „Miestiečiams“, 90 minutę pelnė Philas Fodenas. Oleksandras Zinchenko atliko perdavimą anglui „ant lėkštutės“ ir pastarajam neliko nieko kito kaip tik pasiūsti kamuolį į vartus.

Na ir paskutinį „vinį į varžovų karstą“ už keletos minučių įkalė po Jacko Grealisho perdavimo pasižymėjęs Raheemas Sterlingas.

Po šio susitikimo „Manchester City“ turnyrinėje lentelėje trimis taškais lenkia antroje vietoje esantį „Liverpool“. Šiame sezone abiejoms komandoms liko žaisti dar po tris rungtynes „Premier“ lygoje.