„Manchester City“ namuose įveikė „Brentford“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Manchester City“ namuose rezultatu 2:0 įveikė „Brentford“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 40 minutę. „Bičių“ gynėjas Madsas Roerslevas Rasmussenas prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į Davido Raya ginamus vartus. Prie žymos stojo Riyadas Mahrezas ir šaltakraujiškai pasiūsdamas kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą alžyrietis išvedė savo komandą į priekį.

Antrame kėlinyje „Miestiečiai“ padvigubino savo persvarą. 69 minutę po grubios vartininko Davido Raya klaidos Raheemas Sterlingas perėmė kamuolį pavojingoje zonoje. Anglo smūgį vartų sargas atrėmė, tačiau kamuolys atšoko Kevinui de Bryune, kuris pakartotinu bandymu belgas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:0.

Po šių rungtynių Guardiolos auklėtiniai vis dar rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, 12 taškų lenkdami antroje vietoje esantį „Liverpool“ klubą. Tiesa, „City“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.