„Manchester City“ išvykoje nesugebėjo palaužti „Southampton“ komandos © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Manchester City“ ir „Southampton“ išsiskyrė taikiai – 1:1.

Pepo Guardiolos auklėtiniai rungtynes pradėjo kiek slogiai ir už tai buvo nubausti. 7 minutę po puikios komandinės atakos „Šventųjų“ krašto gynėjas atsidūrė priešininkų baudos aikštelėje ir smūgiu išorine pėdos dalimi nuginklavo vartininką Edersoną.

Šeimininkai pelnė ir dar vieną įvartį pirmąjame kėlinyje, tačiau šis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Antrame kėlinyje „City“ perėmė iniciatyvą ir susikūrė gerokai daugiau pavojingų momentų. Vieną iš jų pavyko išnaudoti 65 minutę. Kevinas de Bryune iš standartinės padėties padavė kamuolį į baudos aikštelę ir smūgiu galva vartininką nuginklavo Aymericas Laporte.

Nors abi komandos ir sukūrė pavojingų progų, rezultatas iki pat rungtynių pabaigos išliko lygus.

Po šio rezultato „City“ vis dar yra pirmoje lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, antroje vietoje esantis „Liverpool“ atsilieka 12 taškų, bet yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.