„Manchester City” be gailesčio pervažiavo „Leeds” vienuolikę © AFP nuotr.

Antradienio vakaro varžybose „miestiečiai” namuose 7:0 sumindė „Leeds” ekipą.

„City” jau 8 minutę pelnė pirmąjį įvartį ir uždėjo akcentą tolimesnei mačo eigai. Philas Fodenas pasižymėjo smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:0.

Vos už 5 minučių rezultatas tapo 2:0. Po Riyado Mahrezo perdavimo smūgiu galva vartininką nuginklavo Jackas Grealishas.

Trečiasis įvartis krito 32 minutę. Po puikaus Rodri perdavimo savąjį įvartį pelnė Kevinas De Bryune.

49 minutę rezultatas jau tapo nepadorus. Riyadas Mahrezas su rikošeto pagalba pelnė savąjį įvartį.

62 minutę Pepo auklėtiniai pelnė penktąjį įvartį. Dublį savo sąskaitoję susirinkęs Kevinas De Bryune galingu smūgiu nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

Priešininkų agoniją pratęsė ir Johnas Stonesas. Anglas pirmas priskubo prie atšokusio kamuolio ir artimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Na ir paskutinį „vinį į varžovų karstą” įkalė Nathanas Ake. Po kampinio aukščiau už kitus pakilęs olandas smūgiu galva pelnė septintą ir paskutinį savo komandos įvartį.

Ši įspūdinga pergalė reiškia, kad „City” ir toliau išlieka pirmoje lentelės pozicijoje.

Kitose šio vakaro rungtynėse S. Gerrardo treniruojama „Aston Villa” namuose rezultatu 2:0 įveikė „Norwich” ekipą.