„Manchester City“ be didesnio vargo susitvarkė su „Leeds United“ futbolininkais © JumpStory nuotr.

Lenktynės dėl pirmosios vietos „Premier“ lygoje artėja link kulminacijos. Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Manchester City“ išvykoje rezultatu 4:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir susigrąžino lyderio poziciją.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 13 minutę. Po puikaus Philo Fodeno perdavimo iš standartinės padėties, smūgiu galva pasižymėjo Rodri.

54 minutę „Miestiečiai“ padvigubino savo persvarą. Šį kart po pakelto kampinio pasižymėjo Nathanas Ake.

Trečiasis įvartis krito 78 minutę. Philas Fodenas savo perdavimu „perpjovė“ oponentų gynybą ir atakos smaigalyje atsidūręs Gabrielis Jesusas užtikrintai nuginklavo oponentų vartininką.

Na, o Pepo Guardiolos auklėtiniai visus klausimus išsprendė 90+3 minutę. Šį kartą kamuolį į vartus smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė Fernandinho.

Po šių rungtynių „City“ susigrąžiną pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, tašku lenkdami „Liverpool“ futbolininkus. Tuo tarpu „Leeds“ užima 17 poziciją.