Mančesterio ekipoms Anglijoje sekėsi skirtingai, "Southampton" sutriuškino "Everton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios 17-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Etihad" stadione, kur vietos "Manchester CIty" susitiko su "Crystal Palace". Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 3-0 sutriuškino svečius iš Londono.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Yaya Toure ir du kartu pasižymėjęs Davidas Silva, kuris sugrįžo po traumos. Įdomu tai, kad visi trys įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje.

Kitose rungtynėse "Manchester United" išvykoje praradus svarbius taškus. Louiso van Gaalo auklėtiniai sužaidė lygiosiomis su "Aston Villa".

Christianas Benteke 18-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antroje kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Radamelis Falcao. Nuo 65 minutės "raudonieji velniai" žaidė tik prieš dešimt varžovų futbolininkų, bet pergalės pasiekti jiems nepavyko.

Po pergalės "Man City" turi 39 taškus kartu su lydere Londono "Chelsea" ekipa, tačiau ji rytoj turės galimybę susigrąžinti persvarą. Tuo tarpu "Man Utd" išlieka trečioje pozicijoje.

Triuškinančią pergalę namuose pasiekė "Southampton" vienuolikė, rezultatu 3-0 nugalėjusi Liverpulio "Everton". Sunkią, tačiau svarbią pergalę taip pat savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo Londono "Tottenham".

Visi rezultatai:

"Manchester City" 3 - 0 "Crystal Palace"

49' [1 - 0] D.Silva

61' [2 - 0] D.Silva

81' [3 - 0] Y.Toure

"Aston Villa" 1 - 1 "Manchester United"

18' [1 - 0] C.Benteke

53' [1 - 1] R.Falcao

65' G.Agbonlahor ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Hull City" 0 - 1 "Swansea"

15' [0 - 1] Sung-Youn Ki

QPR 3 - 2 "West Brom"

10' [0 - 1] J.Lescott

20' [0 - 2] S.Varela

24' [1 - 2] C.Austin (11m. baudinys)

48' [2 - 2] C.Austin

87' [3 - 2] C.Austin

"Southampton" 3 - 0 Everton"

38' [1 - 0] R.Lukaku (į savus vartus)

65' [2 - 0] G.Pelle

82' [3 - 0] M.Yoshida

"Tottenham" 2 - 1 "Burnley"

21' [1 - 0] H.Kane

27' [1 - 1] A.Barnes

35' [2 - 1] E.Lamela

"West Ham" 2 - 0 "Leicester City"

24' [1 - 0] A.Caroll

56' [2 - 0] S.Downing

Straipsnio įvertinimas: 0 1
  • as

nu jo fuksas tas man unt bet kd looserpolis negali fuksu padaryt ir stovi 11 vietoj?

• -1
  • barsuk
    barsukas

Dauningas si sezona juda geriau negu visos lvp igytos zvaigzdes kartu sudejus 😀 p.s Andy Caroll epl imuses daugiau ivarciu nei Balotelli su Falcao 😉

Tu tik šiemet pradėjai žiūrėt salos lygą? Carollas gyva legenda, sąžiningai užsitarnavęs lordo vardą kaip ir bendtneris. Pažiūrėk, kokios kainos jo buvo prieš kelis metus, ar tik ne brangiausias pirkinys west hamo visų laikų 😃 Manau bus pagrindinis anglų puolėjas turint omeny kas ten dabar figūruoja. Parašiau ir pats nesupratau, čia juokinga ar nelabai 😀

• 0
  • o
    Bronius

O kada jie gerai atrodė 😀 Vienintelės rungtynės, kurias normaliai sulošė iš tos pergalingos serijos buvo su Hullu, kuriuos sunešiojo pelnytai. Prieš Saintsus fuksas, prieš Arsenalą fuksas, kitos irgi jau tokios so so. Bet pacukam, kurie apie futbolą nichuja neraukia, jeigu pergalė, reiškia gerai lošia 😀 Baigėsi vieną kartą fuksai ir parėjo dėsningas rezultatas. Bet

ne esme fuksai ne fuksai, esme galutinis rezultatas avine

• -1
  • maxevelis

Taip butent SHAW tikrai istaisys viska grizes 😀 Prie tokiu kaip evans, young, valencija, carick, blacket, jones dar dziaukites kad kazkaip 3 vietoj sedit.. Va kai visus tuos pavardintus pakeis, tada gal jau del titulo kovos..

• 0
  • Fergie

Svarbiausiai kad šventes komanda pasitiks būdama tarp 3 stipriausių komandų. Aišku, ta trečia vieta nėra ko girtis, nes žaidimas daugiau nei tragiškas. Pakankamai daug laiko komandai susistyguot žaidimą ir po naujų metų į aikštę žengt su ugnele. Kol kas ta trečia vieta neapginama, nes 11 vs. 10 prieš Vilą voliotis ir neįkalt galutinės bankės yra gėda. Pagaliau reiktų LvG atrast savo taktiką, per daug nesėkmingų ir nepasiteisinusių bandymų. 3-5-2 komandai netinka. Reikia sulaukt kada grįš pilnai atsigavę Marija, Shaw, Herrera - tada pasikeis manau viskas.