Mančesterio derbyje - minimali "Man City" pergalė (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos intriguojančios 10-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione įvyko principinis Mančesterio derbis, kuriame jėgas išbandė "Manchester City" ir "Manchester United". Manuelio Pellegrini auklėtiniai minimaliu skirtumu pranoko "raudonuosius velnius".

Pirmajame kėlinyje visišką pranašumą turėjo "miestiečiai", kurie sukūrė daug pavojingų progų prie Davido De Gea ginamų vartų. Agresyviausiai atrodė Sergio Aguero, tačiau argentiniečiui pralaužti ispano ginamų vartų nepavyko.

39-ąją minutę "Man City" šansai išovoti pergalę padidėjo dar labiau, kai antrąją geltoną kortelę už pražangą varžovui gavo Chrisas Smallingas. Nuo šios minutės "Man Utd" futbolininkų aikštėje buvo 10.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Man City" dominavimu ir visai netrukus krito pirmasis bei pergalingas šių rungtynių įvartis. 63-ąją minutę po puikaus Gaelio Clichy perdavimo galiausiai pasižymėjo S.Aguero.

Per likusį laiką Louiso van Gaaalo auklėtiniai pradėjo demonstruoti pavojingesnį futbolą ir sukūrė nemažai progų. Tačiau patikimai vartus saugojęs Joe Hartas užtikrino komandos pergalę rezultatu 1-0.

Anglijos čempionai į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir išlieka trečioje vietoje. Tuo tarpu "Man Utd" po pralaimėjimo su 13 taškų užima vos devintąją poziciją.

Vėlesnėse rungtynėse "Aston Villa" savo žiūrovų akivaizdoje dramatiškai nusileido Londono "Tottenham" klubui. Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo, tačiau Nacero Chadli (84 min.) ir Harry Kane'o (90 min.) įvarčiai lėmė "Spurs" pergalę rezultatu 1-2.

"Manchester City" 1 - 0 "Manchester United"

63' [1 - 0] S.Aguero

39' C.Smalling ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 1 -  2 "Tottenham"

16' [1 - 0] A.Weimann

84' [1 - 1] N.Chadli

90' [1 - 2] H.Kane

65' C.Benteke ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės