Mančesterio derbyje - "Man Utd" pergalė, C.Fabregaso įvartis pribaigė QPR (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos 32-ojo turo rungtynės.

Lyderio pozicijoje žygiuojantys Londono "Chelsea" futbolininkai išvykoje susigrūmė su Londono "Queens Park Rangers" klubu. Jose Mourinho auklėtiniams tik rungtynių pabaigoje pavyko išplėšti minimalią pergalę.

Kamuolio kontrolė priklausė "mėlynųjų" žaidėjams, tačiau "Chelsea" iki 88 minutės nesugebėjo nei sykio pataikyti į vartų plotą, kai jų varžovai Thibautui Courtois grasina keturis kartus.

Vis dėlto, būtent 88-ąją minutę į QPR vartus krito įvartis, nulėmęs šių rungtynių baigtį. Puikiai su Oscaru susižaidęs Edenas Hazardas baudos aikštelėje atliko tikslų perdavimą Cescui Fabregasui, kuris vienu lietimu kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą ir padėjo galutinį tašką.

"Chelsea" su 73 taškais "Premier" lygoje išlieku tvirtu lyderiu ir dar turi vienas rungtynes atsargoje. Artimiausias jų oponentas - 66 taškus turintis Londono "Arsenal" klubas.

Vakarinėje akistatoje "Old Trafford" stadione susigrūmė dvi Mančesterio ekipos - "United" ir "City". Louiso van Gaalo auklėtiniai be didesnio vargo rezultatu 4-2 pranoko "miestiečius".

Pirmas dešimt minučių "Man City" dominavo, tačiau likusios 80 minučių priklausė "raudoniesiems velniams".

8-ąją minutę varžovų gynybą "išmaudęs" Davidas Silva atliko perdavimą Sergio Aguero, kuris nepaliko jokių vilčių Davidui De Gea.

Ilgai laukti "Man Utd" atsako neprireikė ir 14-ąją minutę Ashley Youngas išlygino rezultatą. 27-ąją minutę "Man City" sulaukė dar vieno skaudos smūgio - Marouane'o Fellaini tikslaus smūgio į vartų stačiakampį.

Po šio įvarčio "miestiečiai" visiškai palūžo, tačiau pirmajame kėlinyje daugiau nepraleido. Antrasis kėlinys taip pat sėkmingiau klostėsi šeimininkams, kurie 67-ąją minutę pradėjo triuškinti varžovus. Juanas Mata sulaukė puikaus perdavimo iš Wayne'o Rooney ir jau trečią kartą šiose rungtynėse nuginklavo Joe Hartą.

Po šešių minučių "Man Utd" turėjo įgijęs jau trijų įvarčių pranašumą. 73-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kamuolį, o nuo varžovų pabėgęs Chrisas Smallingas Anglijos rinktinės vartininkui Joe Hartui smeigė tiesiai į paširdžius.

Per likusį laiką "miestiečiai" sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau 89-ąją minutę Sergio Aguero pelnytas įvartis "Man City" ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

"Man Utd" su 65 taškais įsitvirtino trečioje pozicijoje, o Anglijos čempionams po pralaimėjimo teks gerokai pakovoti dėl ketvirtosios vietos ir kelialapio į UEFA Čempionų lygą.

QPR 0 - 1 "Chelsea"

88' [0 - 1] C.Fabregas

"Manchester United" 4 - 2 "Manchester City"

8' [0 - 1] S.Aguero

14' [1 - 1] A.Young

27' [2 - 1] M.Fellaini

67' [3 - 1] J.Mata

73' [4 - 1] C.Smalling

89' [4 - 2] S.Aguero

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7638677" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>