"Man Utd" sudaužė "West Ham", "Newcastle" sugrįžimas pažymėtas pralaimėjimu (FOTO, VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės dvejos 1-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "St. James Park" stadione, kur po metų pertraukos į aukščiausiąjį šalies futbolo divizioną sugrįžo "Newcastle". Rafaelio Benitezo vadovaujamos ekipos startas nebuvo sėkmingas - "Tottenham" rezultatu 2-0 įrodė pranašumą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos aršiai kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro, tačiau kur kas agresyvesni puolime buvo "Spurs" futbolininkai. Vis dėlto įvarčio žiūrovai taip ir neišvydo, o visas įdomumas persikėlė į antrąjį kėlinį.

Jame "Tottenham" toliau įrodinėjo savo vertę - pačioje pradžioje Jonjo Shelvey buvo parodyta raudona kortelė, o jau 61-ąją minutę Dele Alli atidarė įvarčių sąskaitą šioje dvikovoje. Pergalę už devynių minučių užtikrino tikslus Beno Davieso smūgis.

Per likusį laiką svečiai turėjo progų, tačiau daugiau įvarčių Niukasle pelnyta nebuvo ir Mauricio Pochettino vadovaujama komanda šventė pergalę sezono atidarymo rungtynėse.

18 valandą Lietuvos laiku Anglijoje įvyko paskutinės 1-ojo turo rungtynės. "Old Trafford" stadionas buvo pradžiugintas - Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 4-0 sutriuškino "West Ham".

Nugalėtojų gretose išsiskyrė "raudonųjų velnių" naujokas Romelu Lukaku - 33-ąją minutę belgas išvedė šeimininkus į priekį. Varžovų triuškinimas prasidėjo antrajame kėlinyje, o jame taip pat išsiskyrė R. Lukaku.

53-ąją minutę puolėjas pasiuntė antrąjį tikslų smūgį į "plaktukų" vartus, o varžovų triuškinimą rungtynių pabaigoje užbaigė Anthony Martialis bei Paulis Pogba.

"Newcastle" 0 - 2 "Tottenham"
61' [0 - 1] D. Alli
70' [0 - 2] B. Davies
48' J. Shelvey ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 4 - 0 "West Ham"
33' [1 - 0] R. Lukaku
53' [2 - 0] R. Lukaku
87' [3 - 0] A. Martial
90' [4 - 0] P. Pogba