„Man Utd“ sezoną pradėjo skaudžiu pralaimėjimu namuose © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo pirmąjį turą praleidusi „Manchester United“ ekipa.

„Raudonieji velniai“ pirmosiose sezono rungtynėse namuose gavo skaudžią pamoką – 1:3 nusileido „Crystal Palace“ futbolininkams.

Svečiai kur kas aktyviau pradėjo rungtynes ir 7-ąją minutę išsiveržė į priekį po Androso Townsendo įvarčio. „Man Utd“ vėliau perėmė žaidimo kontrolę, tačiau rezultato pirmajame kėlinyje išlyginti nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje „Crystal Palace“ nors ir nedažnai kontroliavo kamuolį, tačiau kūrė gerokai pavojingesnes progas prie varžovų vartų, o 72-ąją minutę Jordanas Ayew uždirbo 11 metrų baudinį, kurio pats realizuoti nesugebėjo. Vis tik po VAR peržiūros teisėjas leido baudinį pakartoti ir Wilfriedas Zaha padvigubino svečių pranašumą.

80-ąją minutę „Man Utd“ viltis atgaivino po keitimo aikštėje pasirodęs komandos naujokas Donny van de Beekas, tačiau vos po penkių minučių W. Zaha įkalė paskutinę vinį į „raudonųjų velnių“ karstą šiose rungtynėse.

Tai buvo jau antroji Roy'aus Hodgsono auklėtinių pergalė šį sezoną.

„Leeds“ 4:3 „Fulham“