"Man Utd" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "West Ham" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar trejos 24-ojo turo rungtynės.

Londono "West Ham" savo aikštėje susigrūmė su "Manchester United" vienuolike. Louiso van Gaalo auklėtiniai rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias rezultatu 1-1.

Pirmąjį įvartį šiame susitikime pelnė Cheikhou Kouyate, kuris pasižymėjo 49-ąją minutę. Po praleisto įvarčio "raudonieji velniai" bandė atsitiesti ir išlyginamąjį įvartį pelnė per pridėtą teisėjo laiką, kai varžovų vartininką nuginklavo Daley Blindas.

Po lygiųjų "Man Utd" nukrito į ketvirtąją poziciją, o "West Ham" išlieka aštuntoje vietoje.

Tuo tarpu "Burnley" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "West Brom" futbolininkų iššūkį. Lygos naujokai pirmavo, tačiau iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir sužaidė lygiosiomis 2-2.

Pirmasis "Burnley" ekipą 11-ąją minutę į priekį išvedė Ashley Barnesas, o pranašumą po 21 minutės padidino Danny Ingsas. Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje Chrisui Bruntui pavyko sumažinti atsilikimą.

Lemiamas įvartis buvo pelnytas 67-ąją minutę, kai po tiklaus C.Brunto perdavimo išlyginamąjį įvartį pelnė Ideye Brownas. Po vieną tašką pasidalinusios "Burnley" ir "West Brom" ekipos vis dar yra arti turnyrinės lentelės dugno.

Šiandien Anglijoje bus sužaistos dar dvejos rungtynės. Vienose jų dėl svarbių 3 taškų susitiks kovoti "Manchester United" prieš "West Ham" futbolininkus.

Kitose rungtynėse "Newcastle United" taip pat namuose išleido pergalę iš savo rankų. "Šarkos" sužaidė lygiosiomis rezultatu 1-1 su "Stoke City".

Šeimininkus į priekį 74-ąją minutę išvedė Jackas Colbackas, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje galva pasižymėjęs Peteris Crouchas iškovojo "Sunderland" ekipai tašką.

"West Ham" 1 - 1 "Manchester United"

49' [1 - 0] C.Kouyate

90' [1 - 1] D.Blind

90' L.Shaw ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 2 - 2 "West Brom"

11' [1 - 0] A.Barnes

32' [2 - 0] D.Ings

45' [2 - 1] C.Brunt

67' [2 - 2] I.Brown

"Newcastle" 1 - 1 "Stoke City"

74' [1 - 0] J.Colback

90' [1 - 1] P.Crouch