"Man Utd" prarado svarbius taškus, "Man City" ir "Arsenal" šventė pergales (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.

"Manchester United" išvykoje susigrūmė su Londono "Crystal Palace". "Raudonieji velniai" nepalaužė šeimininkų ir sužaidė lygiosiomis 0-0.

Louiso van Gaalo vadovaujama ekipa šiame susitikime savo tikrojo žaidimo nepademonstravo, o su kamuoliu dominavo ir pavojingesnius išpuolius demonstravo "Crystal Palace".

Sunkumų turėjo ir kita Mančesterio ekipa. "Manchester City" tik po atkaklios kovos "Etihad" stadione palaužė "Norwich", tačiau pasiekė pergalę ir išlaikė lyderio poziciją.

67-ąją minutę Nicolas Otamendi šeimininkus išvedė į priekį, tačiau Cameronas Jerome'as 83-ąją minutę atgaivino intrigą. 89-ąją minutę Yaya Toure pelnytas įvartis nuo 11 metrų žymos nulėmė mačo baigtį.

Tuo tarpu lyderio poziciją su "Man City" dalinantis Londono "Arsenal" klubas išvykoje neturėjo vargo su "Swansea" ir rezultatu 0-3 sutriuškino "gulbes". Nugalėtojų gretose pasižymėjo Oliveris Giroud, Laurentas Koscielny bei Joelis Campbellas.

Svarbią pergalę pasiekė ir į trečiąją poziciją šoktelėjo "Leicester City" klubas. Lesterio miesto ekipa po atkaklios kovos rezultatu 2-3 nugalėjo "West Brom" ir iš trečios pozicijos išstūmė "Man Utd".

Kiti susitikimai baigėsi "Watford" pergale ir "Newcastle" - "Stoke City" lygiosiomis.

"Crystal Palace" 0 - 0 "Man Utd"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8070821" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man City" 2 - 1 "Norwich"

67' [1 - 0] N.Otamendi

83' [1 - 1] C.Jerome

89' [2 - 1] Y.Toure (11m. baudinys)

90' A.Kolarov ("Man City") nerealizavo 11m. baudinio

88' R,Martin ("Norwich") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 0 - 3 "Arsenal"

49' [0 - 1] O.Giroud

68' [0 - 2] L.Koscielny

73' [0 - 3] J.Campbell

"Newcastle" 0 - 0 "Stoke City"

"Watford" 2 - 0 "West Ham"

39' [1 - 0] O.Ighalo

48' [2 - 0] O.Ighalo

85' J.Collins ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 2 - 3 "Leicester"

30' [1 - 0] S.Rondon

57' [1 - 1] R.Mahrez

65' [1 - 2] R.Mahrez

77' [1 - 3] J.Vardy

84' [2 - 3] R.Lambert (11m. baudinys)