"Man Utd" prarado pirmuosius taškus "Premier" lygoje

Pirmadienį vakare buvo sužaistos paskutinės Anglijos "Premier" lygos 2-ojo turo rungtynės.

Savo aikštėje varžovus iš Mančesterio sutiko "Wolves" futbolininkai. Pirmajame ture "Chelsea" ekipą sutriuškinęs "Manchester United" už savo namų sienų tokios laimės nepatyrė – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynės prasidėjo itin pozityviai – abi komandos žaidė energingai, nors ir realių progų per pirmąsias dešimt minučių nebuvo sukurta.

27-ąją minutę pranašumą įgijo "Man Utd" vienuolikė, kai gerai suregztą ataką puikiu smūgiu užbaigė Anthony Martialis.

Antrajame kėlinyje "Wolves" pradėjo daugiau rizikuoti ir tokiu būdu pradėjo kelti pavojų Davido de Gea ginamiems vartams. 55-ąją minutę ispanas jau buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų, kai nuostabiu smūgiu rezultatą išlygino tolimų šūvių meistras Rubenas Nevesas.

Visgi dar 68-ąją minutę "Man Utd" gavo auksinę galimybę susigrąžinti pranašumą, tačiau Paulis Pogba nerealizavo savo paties uždirbto 11 metrų baudinio – į jo galingą smūgį reagavo Rui Patricio.

Daugiau pavojingesnių epizodų neįvyko ir komandos pasidalino po tašką.

"Man Utd" savo sąskaitoje turi keturis taškus, o "Wolves" komandai tai buvo antrosios lygiosios iš eilės.

"Wolves" 1 - 1 "Man Utd"
27' [0 - 1] A. Martial
55' [1 - 1] R. Neves
68' P. Pogba ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio