"Man Utd" per pridėtą laiką nusileido "Crystal Palace" ekipai

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar ketverios 3-ojo turo rungtynės.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" susigrūmė su be pergalių iki šiol žygiavusia Londono "Crystal Palace" komanda. Prieš pat pridėtą laiką rezultatą išlyginę "raudonieji velniai" krito pačioje susitikimo pabaigoje.

Sezoną skambia pergale pradėję "Man Utd" futbolininkai turėjo susitaikyti su pirmąja nesėkme lygoje, kuri juos nūstumė į penktąją poziciją.

32-ąją minutę "Crystal Palace" į priekį išvedė Jordans Ayew. "Man Utd" išlyginti rezultatą galėjo dar 70-ąją minutę, tačiau Marcusas Rashfordas pasekė Paulio Pogba pavyzdžiu ir taip pat nerealizavo 11 m. baudinio – po jo smūgio kamuolys pataikė į virpstą.

Visgi varžovus rungtynių pabaigoje užspaudusi "Man Utd" vienuolikė 89-ąją minutę sugebėjo atstatyti lygybę. Tai padarė puikų smūgį atlikęs Danielis Jamesas.

Atrodė, kad "Man Utd" dar gali išsigelbėti ir iškovoti visus tris taškus, tačiau per pridėtą laiką šeimininkai nusvilo patys – į greitą ataką pasileidęs Patrickas van Anholtas pro Davido De Gea pečius pasiuntė kamuolį į "Man Utd" ekipos vartus. Pergalę rezultatu 2:1 pasiekė svečiai iš Londono.

Tris taškus į savo kraitį įsirašė dar trys komandos – "West Ham", "Leicester" ir "Southampton". Jos išvykoje nugalėjo "Watford", "Sheffield Utd" ir "Brighton" vienuolikes.

"Man Utd" 1 - 2 "Crystal Palace"
32' [0 - 1] J. Ayew
89' [1 - 1] D. James
90+3' [1 - 2] P. van Aanholt
70' M. Rashford ("Man Utd") nerelizavo 11 m. baudinio

"Brighton" 0 - 2 "Southampton"
55' [0 - 1] M. Djenepo
90+1' [0 - 2] N. Redmond
30' F. Andone ("Brighton") pašalintas iš aikštės

"Sheffield Utd" 1 - 2 "Leicester"
38' [0 - 1] J. Vardy
62' [1 - 1] O. McBurnie
70' [1 - 2] H. Barnes

"Watford" 1 - 3 "West Ham"
3' [0 - 1] M. Noble (11 m. baudinys)
17' [1 - 1] A. Gray
64' [1 - 2] S. Haller
73' [1 - 3] S. Haller

Straipsnio įvertinimas: 7 2
  • dovydasi15

Jau po lygiųjų su Wolves sakiau, kad United šiais metais vėl nieko ypatingo nebus.

• +1
  • forza juve

Tas maguiras butu juves 6 gynėjas, o čia brangiausias gynėjas pasaulio kažkoks vepla 😀

• +5
  • Gattuso

OGS silpnas mentaliai... Reikėjo matyt jo veidą po pirmo praleisto įvarčio... Žaidėjai kaip šunys jaučia tai, neatrodo kad OGS ilgai išliks MU.

• +2
  • Banzai

Gaut nuo Crystal Palace namie yra baisiau nei būt sutriuškintiems kokio Man City ar Liverpool. Pasitikėkim balavojančiais Lingardais ar škotiškais McTominajais, puiki mintis OGS. Ir dar saugų linijoj, kuri reliai fulėj yra svarbiausia. Taip ir toliau. Greit konkuruot reiks su Evertonais ir Wolvsais dėl Top8 😀

• +2
  • sofistas
    Dipsiukas MCFC

😀😀 Senai, pakankamai senai paskutinį kartą žiūrėjau Unaited rungtynes (derbį balandžio mėnesį). Jau buvau pamiršęs tą nuostabų, nepakartojamą jausmą kaip Unaitedas yra daužomas dugno komandų Old Toilete 😀 😀.

pažiūrėsim ką rytoj po bournemauto giedosi, visur komentaruose prilindes, kur kas daužomas, kur kas nestabilus, jei neduok die ryt vėl 3 neimsit bus kalta mėnulio fazė teisėjai ar ištinę drablio dydžio pautai pavirtė i donozauro galą (anot tavo draugelio trųbadūro kito, kuris blaoškosi tarp dviejų dimensijų - dramblio dydžio ir minetiurinio žmegelio)

• MCsirgalius

Nieko dar vienas transferiu langas su -100mln ir jau tas top4 tuoj tuoj....

• 0
  • Dipsiukas MCFC

• +7
  • Mufanas

Lavonai isvis, visas varzybas atsilikineja, nesugeba iki antro kelinio vidurio atlikt smugio i vartu plota, galu gale uzsidirba penalty, aisku neispiria. Tada 89 min jauniklis ipisa gola, ir nesupranta, kad reikia imt kamuoli is tinklo ir bandyt antra musti, jis *** bega svesti ivarti. Nu ir reziume baiges kaip turejo baigtis, Pogba praranda kamuoli lygioj vietoj, gynyba mieganti, net tas pats gerasis pirkinys AWB, ir bam yra namie patvarkyti komandos kuri neturejo pergales ar si sezona. GG 7 vieta butu gerai.

• +5
  • Lol

Olė šiandien nusprendė žaist pagal Mourinho taktikas ar kaip? Beveik jokios minties puolime. 3 rungtynių MVP: Rashfordas, kuris šiandien buvo tiesiog klaikus, perdavimai tiesiai varžovams, nerealizuotas baudinys, Lindelofas dėl, kurio klaidos krito pirmas įvartis ir vistiek privalau paminėti De Gea, nes antro įvarčio irgi neturėjo būti. O šiaip Olė gal pagaliau pradės suprast, jog be normalaus strikerio bus nemažai problemų šiame sezone.